O firmie

Firma Kube-Stahl GmbH&Co, KG powstała w roku 1982 i od tego czasu jest kierowana przez Pana Dyrektora Bruno Kube. Jako hurtownia stali nierdzewnej zarządza potencjałem składowym 3.500 ton wysokojakościowych materiałów na powierzchni składowej ok. 22.000 m2. Są to w większości rury nierdzewne bez szwu oraz spawane jak również profile, pręty i płaskowniki o różnorodnych wymiarach i odmianach.

Korzystne położenie naszego przedsiębiorstwa w trójkącie miejskim Kolonia- Düsseldorf-Solingen oraz bezpośrednie połączenie z autostradą A3 zapewniają najszybsze dostawy regionalne oraz na terenie całego kraju. Jednocześnie wzrasta nasze nastawienie globalne; nasze rynki zbytu sięgają daleko poza rynek europejski aż po rejon asiatycki i Australię.

Stałe powiększanie naszego asortymentu jak również w ciągu lat wielokrotnie powiększone hale składowe umożliwiają szybką dostawę także produktów o wymiarach i wykonaniu specjalnym. Nasi pracownicy działu sprzedaży odpowiedzą na Państwa pytania szybko i kompetentnie. Cieszymy się na Państwa telefon lub wiadomość.